YAZ SANAT KURSU DERS KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR...

01 Şubat
 Yaz Sanat Kursu

Çocuklarımız en değerli varlıklarımız. Hepimiz onların bugünü kadar geleceklerini de düşünüyor, iyi eğitim almalarını aynı zamanda mutlu olmalarını istiyoruz.
Yazla birlikte tatil de yaklaşıyor. Anne babaların ortak sorunu olan ‘Çocuklarımız yaz tatili süresince ne yapacak?’ sorusu da kafaları günden güne kurcalamakta.

Deniz, güneş, kum Antalya’lılar olarak çocuklarımızın uzun yaz tatili süresince bir yandan dinlenip-eğlenirken, diğer yandan akademik- sosyal- sanatsal yetilerini kullanıp- geliştirebilecekleri bir ortama ihtiyaç duyuyoruz. M.E.B. ÖZEL ANTALYA MODERN SANAT olarak, yaz aylarında da siz değerli velilerimiz ve sevgili çocuklarımızın yanındayız.
Çocuklarımızın yaz tatillerini sanat ortamı içinde geçirmeleri, yeni arkadaşlıklar edinmeleri, ilgi ve yeteneklerini açığa çıkarıp-geliştirmelerine ortam hazırlamak ve siz değerli velilerimizin yanında olmak istedik.

Yaz kursları içinde alternatif bir yaklaşımla çocuklarda elementer sanat anlayışını farklı ifade biçimlerinin entegrasyonu halinde yapılandırıyor. Elementer sanat farklı zeka biçimlerinin bir arada olduğu güçlü bir eğitim şeklidir. Müzikal, bedensel, kinestetik, görsel-uzamsal, dilsel, öze dönük ve kişiler arası, mantıksal-matematiksel ifade biçimlerinin ve buna bağlı olarak zekaların çokluğu geniş bir alanda sosyal etkileşim olanağı sunar. çocuğun kendini ifade etmesini geliştirecek, paylaşma ve dayanışma duygularını zenginleştirecek, birçok sanatsal özelliğini ortaya çıkaracaktır..
Sanatı ustadan öğrenmeyen öğrenemez…

ANTALYA MODERN SANAT, hayattan sanatla keyif almak isteyen her yaştan katılımcı için tasarlanmış, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir DRAMA,DİKSİYON,MÜZİK,PİYANO,KEMAN,GİTAR TİYATRO, SUNUCULUK-SPİKERLİK,ŞAN-SOLFEJ, KAMERA ÖNÜ OYUNCULUK eğitimlerinin profesyonel olarak uygulandığı kapsamlı bir sanat kursudur.

Her yaşta, hayattan keyif almayı sevenleri, okulumuza davet ediyoruz.

ANTALYA MODERN SANAT’ta buluşmak üzere...

YAZ SANAT KURSU DERS PROGRAMI VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN 0242 324 66 40 NOLU TELEFONDAN İLETİŞİME GEÇİNİZ...