Hedeflerimiz

Hedeflerimiz

Farkında olmak hayatımızın her anında kullandığımız terimlerin başında gelmektedir. Peki, biz kendi hayatımızın ne kadar farkındayız? Sosyal hayat kalitemiz istediğimiz standartlar da mı, yoksa istediklerimizi hep yarınlara erteleyerek yaşamımızı renksiz ve tekdüze yaşamayı mı seçiyoruz?
Uluslararası standartları göz önünde bulundurursak, dış ülkelerdeki bireylerin kendilerine daha çok zaman ayırdıklarını, sanatla ve kişisel gelişimleriyle daha fazla ilgilendiklerini görmekteyiz.
Hedeflerimizin ana temasını “BİZ” olarak belirlemek, katılımcılarımızın hayatlarına ufak dokunuşlarla renk gelmesini sağlamaktır. Hayal gücümüzü genişletmek, yaratıcılığımızı artırmak, hayatımızın her anına estetiği temel olarak koymak, kaliteli ve eşsiz hizmet anlayışımızla hizmet vermeye devam etmek, profesyonel kadromuzla hem çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunmak hem de yetişkinlerin hayattan daha fazla zevk almalarını sağlamak, sanatı hayatımızın her noktasına işlemesini sağlamak hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Biz M.E.B.ÖZEL ANTALYA MODERN SANAT KURSU olarak; Devlet tiyatroları, Devlet Opera Balesi ve Senfoni Orkestrası sanatçılarının verdiği emeklerle; Tiyatro, Müzik, Sinema, Diksiyon,… gibi Sanat Dallarında attığımız adımlarla kendimizden çok emin bir şekilde ilerlemekteyiz.
M.E.B.ÖZEL ANTALYA MODERN SANAT KURSU’nun en temel ilkesi şudur,

“HAYAL EDEBİLİYORSAK, GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ…"